Zakres działania

Obszerny zakres produktów opartych na profilach aluminiowych, w skład którego wchodzą konstrukcje przeznaczone dla jednostek specjalistycznych typu off-shore, przez jachtowe, aż po fascynujące cruisery.

Specjalistyczne produkty do zastosowań na jednostkach specjalistycznych to między innymi okna wewnętrzne cechujące się szerokim zakresem zdolności tłumienia akustycznego. Będące barierą dla dźwięku w miejscach o podwyższonym stopniu hałasu pomagają spełniać normy jego emisji.

Gości luksusowych statków wycieczkowych witają drzwi automatyczne BOHSLIDE 65. Odporne na ciężkie warunki atmosferyczne zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo pasażerów. Natomiast niezapomniane widoki oraz kontakt z naturą zapewniają podróżnym drzwi suwane balkonowe w różnych konfiguracjach. Dzięki zaawansowanym okuciom oraz mechanizmom do obsługi nawet dużych drzwi wymagane jest minimum siły za to zapewniane maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu.

Maksimum bezpieczeństwa

Nacisk na bezpieczeństwo znajduje odzwierciedlenie w wielu produktach bazujących na systemach aluminiowych. Różnego typu drzwi jak i ściany szklane ognioodporne w klasach B0/B15 są w centrum uwagi naszych konstruktorów dbających o ich ciągły rozwój. O bezpieczeństwo dbają również konstrukcje kuloodporne.